Zviditelníme Vaše podnikání

27.10.2014 11:08

Ať už působíte v oblasti výroby nebo služeb, zviditelníme Vaše podnikání. Všichni známe kvalitní výrobky nebo poskytované služby řady firem, které se však ocitají na pokraji krachu. Častým problémem je, že se o těchto firmách zkrátka neví. Pokud by však správně propagovali to co nabízejí – je velmi pravděpodobné, že by řešili opačný problém – a to zvládání všech zakázek.

Chcete-li patřit do druhé skupiny, neváhejte se obrátit na naši Agenturu JAPA, která poskytuje kompletní služby PR – propagaci – marketing.

Jsme firmou, která realizuje kompletní servis v oblasti reklamy – pomáháme jak malým regionálním, tak velkým firmám s celorepublikovou působností.

Každý zákazník je pro nás důležitý – bez ohledu na velikost jeho firmy.

U našich klientů často zjišťujeme, že inzerují, platí za propagaci, ale efekt se nedostavuje. My Vám pomůžeme zrevidovat dosavadní snažení, analyzovat chyby a vytvoříme Vám marketingový plán „ušitý na míru“ právě Vaší firmě.

To, že nemáme sídlo společnosti, na rozdíl od ostatních PR agentur – nám dává výhodu. Naše náklady jsou mnohonásobně nižší, než je tomu u zmíněných konkurenčních firem. Cenově jsme tak dostupní všem, kdo mají zájem své podnikání rozvíjet, zviditelnit své produkty či služby a navýšit ta své zisky.

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

PR konzultant – majitelka
Jarmila Šnoblová
Tel.: +420 724 302 638