Zajímají vás ploty?

31.05.2012 10:43

Zde najdete zajímavé tipy + návody na montáž... Dnes si představme ploty plastové: Plotové profily vyrábí firma KM PLAST z ušlechtilého tvrzeného PVC, kvalitativně shodného s materiálem používaným na výrobu plastových oken, který splňuje nejpřísnější evropské normy. Výhody použitého materiálu spočívají ve stálosti, nehořlavosti, odolávání povětrnostním vlivům a výborným mechanickým vlastnostem.

Barevná škála, ze které můžete vybírat, zahrnuje základní bílou barvu a dále čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů (borovice, třešeň, dub, ořech).

Nabízíme profily o rozměrech: plotovky: 80x25 mm a 67 x 47 mm u nosných profilů, nebo menší plotovky 40x20 s výzt. žebrem a 40x20 nosný profil.

 

Pro zakončení samostatných plotovek se používá obloukových nebo plochých koncovek, které se do profilu lepí speciálním lepidlem. Nosný profil je vyztužen pozinkovaným nebo hliníkovým profilem a zakončen stejně jako plotovky plastovou záslepkou.

Firma KM PLAST vyrábí plotový systém vhodný ke zhotovení celých plotových polí mezi betonové, kovové, kamenné nebo i samostatné sloupky. Materiál použitý na oplocení může ladit i s ostatními prvky domu, kde je běžně používané dřevo. Stejný materiál je vhodný na balkóny, terasy, na vstupní vrata, branky neprůhledné zástěny, oddělení předzahrádky atd. Dále je možné tyto plastové výrobky firmy KM PLAST použít jako obklad na místo dřevěných desek na místech silně exponovaných vodou (např.: obložení domu na místech, kde je fasáda namáhána okolním silničním provozem).

Nemusíte se obávat že by tento materiál zničila například posypová sůl používaná v zimních měsících. Výrobek totiž odolává roztokům solí, louhů a kyselin dle ČSN EN ISO 10545-13.

Použití těchto plastových profilů, nebo samostatných prvků je aplikovatelné i na jiné nosné konstrukce z oceli, dřeva, zdiva a podobně. Profily nedoporučujeme používat jako nosné ve stavbách, pokud není použita dostatečná ocelová výztuha, jinak není jejich využití nijak limitováno.

Díky vysoké kvalitě a odolnosti výrobků firma KM PLAST garantuje až pětiletou záruku na mechanické vlastnosti výrobku!

Více na: www.kmplast.cz

Co je dobré vědět, než plot objednáte (ZDE))

Návod na montáž plotu (ZDE)

Návod na montáž plotového sloupku ( ZDE )