Výjimečný materiál, pro výjimečné

20.01.2017 11:08

Uvažujete nad použitím umělého kamene ve vašem interiéru? Pokud ano, tak patříte k lidem, kteří mají vkus a obklopují se kvalitními materiály. Umělý kámen je nejen krásný, ale také velmi praktický a trvanlivý materiál.

Společnost Duolit je specialistou na zpracování luxusního umělého kamene. Každá zakázka je originál a vyžaduje dokonalé promyšlení technologického postupu a následné perfektní zpracování. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení a širokému portfoliu referencí dokáže Duolit realizovat i ty nejnáročnější zakázky. Duolit doporučuje značky Corian či HI-Macs, které patří mezi špičku na trhu.

Hovoříme o povrchovém materiálu, nabízejícím designérům téměř neomezené možnosti tvarů. Díky svým vynikajícím vlastnostem nachází uplatnění jak v domácnostech, zakládajících si na kvalitních materiálech a špičkovém provedení opracování, tak v komerčních prostorech, jako jsou hotely, obchody a administrativní centra. Díky svým vlastnostem je Corian nebo HI-MACS vhodný například i do zdravotnických zařízení a podobných provozů, kde jsou na hygienu kladeny ty největší nároky.

Vyrovnaný poměr krásy a kvality přirozeně vede k inovativním návrhům a aplikacím. Cokoliv si představíte, to lze také z umělého kamene vyrobit. Je k dispozici ve více než stovce barevných odstínů a je stoprocentně opravitelný.

Jeho povrch je pevný a celistvý. Není porézní, a tudíž není nasákavý. Všechna voda tak zůstane spolehlivě na povrchu, což zamezuje usazování bakterií a vzniku plísní.

Nejčastěji je umělý kámen používán v kuchyní v podobě kuchyňských pracovních desek, kdy je jednolitě spojen se zády kuchyně. Nahrazuje tak dříve používané obklady. V jednom celku je tak propojena kuchyňská pracovní deska, zadní obložení kuchyně a dřez.

Předností takovéto realizace z umělého kamene je zejména vysoký pohledový standart, ale i velmi praktickou volbu. V žádném místě nevzniknou žádné spoje. Kuchyně je tak velmi dobře udržovatelná a hygienická.

Pokud váháte, zdali umělý kámen použít, doporučujeme obrátit se na speciality ze společnosti Duolit. Ti vám rádi poradí, zhotoví konkrétní kalkulaci a doporučí nejvhodnější způsob zpracování, včetně následné případné realizace.

Vícena: www.duolit.cz

-japa-