Přivítejte jaro novým plotem

26.03.2012 09:45

Pokud jste se dostali právě na naše stránky – nejspíše uvažujete o novém plotu. Firma KM Plast je přímým výrobcem plastových plotů z kvalitního PVC – nikoli recyklátu. 

Asi Vás nepřekvapí, že se zde dočtete převážné kladné vlastnosti tohoto sortimentu, ale opravdu je tomu tak. Plastové ploty – plotovky z námi vyráběného PVC mají tyto výhody: 

  • Široký výběr barev 
  • Dlouhá životnost 
  • Minimální údržba 
  • Výroba přímo na mírů – neplatíte ořezy apod. 
  • Individuální přístup ke každému zákazníkovi 

U KM PLAST máte na výběr hned z pěti barev (bílá, borovice, třešeň, dub a ořech). Jde o nejčastěji vyhledávané odstíny, které bývají používány na okna, parapety a další části domu. Můžete tak elegantně sladit barvu domu s plotem. 

To že mají tyto ploty dlouhou životnost – není jen pouhým sloganem. Pokud nedojde k mechanickému poškození, jsou tyto ploty prakticky věčné. Odolávají extrémním povětrnostním vlivům. Údržba spočívá v omytí plotu běžným saponátem na nádobí a poté je opláchnete čistou vodou. To je jediná údržba, která vás po pořízení tohoto plotu čeká. Odpadají tedy náklady na barvu, ředidla, nebo dokonce na obnovu plotu, která Vás (v případě dřevěného plotu) jistě nemine. 

Každý plot (sloupky a jiné nosné prvky) jsou jiné proto Vám nabízíme zcela individuální přístup a výrobu plotu „na míru“. 

Orientační cenu plotu si lehce spočítáte na: Kalkulačce. Výsledná cena se různí podle toho, zda si necháte vyrobit a dodat plot již zkompletovaný a nebo formou stavebnice. Více na plastové ploty.