Pomůžeme i vaší firmě…

19.02.2013 09:50

Využijte nabídky služeb PR Agentury JAPA k pohodlnému a efektivnímu zviditelnění vaší firmy. Našimi klienty jsou malé a střední firmy, ale i živnostníci nebo občanská sdružení, kterým pomáháme zvyšovat obecné povědomí o jejich firmě mezi klienty a potenciálními zákazníky.

Díky našim kontaktům a zkušenostem v oblasti PR a reklamy pomáháme zákazníkům získávat nové zakázky, udržet si prestiž a zůstat konkurencesopní na trhu. Skutečnost, že je oblast reklamy důležitá, pociťuje stále více firem právě v této nelehké době, kdy začínáme všichni pociťovat dopady již druhé ekonomické krize. Proto je nutné být o krok napřed. Být viděn je nyní důležitější než kdykoli předtím!

Naši klienti využívají zejména zprostředkování inzerce – jsme schopni vyjednat pro klienta mnohem lepší podmínky (například slevy inzerce, bonusové články apod.), než může klient získat přímou objednávkou inzerce.

Velmi žádanou službou je dnes i realizace tiskovin – propagačních materiálů. Jsme schopni vám pomoci s kompletací podkladů, vyjednání výhodných podmínek s grafiky, tiskárnami apod. Podobně jako u tištěné inzerce, tak i v tomto a dalších případech vyřídíme vše takzvaně na klíč a k maximální spokojenosti klienta.

V dlouhém výčtu služeb, které Agentura JAPA nabízí, je možné namátkou zmínit například eventy, což jsou organizované akce – dny otevřených dveří, otevření poboček, konference, firemní večírky apod. V těchto případech jsme schopni vám zajistit vše od pronájmu prostor přes moderátora akce, cateringu, pozvání hostů až po výstup v podobě tiskové zprávy a její předání příslušným sdělovacím prostředkům.

Cenové podmínky námi nabízených služeb jsou individuální – avšak pro firmy jsou vždy uzpůsobeny tak, aby pro ně byly dostupné. Neváhejte proto a domluvte si osobní schůzku, na níž rozebereme vaši konkrétní situaci a nastíníme možný postup v rozvoji image a povědomí veřejnosti o vaší firmě. Zvýšíme tak nejen šanci na zvýšení obratu vaší firmy, ale jistě i portfolio vašich nových klientů.

Vaše AGENTURA JAPA