Plastový plot výhodně!

21.02.2013 10:19

Využijte časově omezené nabídky firmy KM Plast v podobě desetiprocentní slevy na sortiment plastových plotů. Plastové ploty vyráběné přímým českým výrobcem - rokycanskou společností KM Plast - vynikají svojí dlouhou životností.

Ploty, plotovky a plotové sloupky jsou vyrobeny z kvalitního PVC, ze kterého jsou vyráběna i plastová okna - a ta vynikají zejména svojí odolností.

Plastové ploty dodává KM Plast v těchto barevných variantách: v základní bílé barvě a dále ve čtyřech odstínech imitace dřevěných povrchů (borovice, třešeň, dub, ořech). Pokud si však zákazník přeje jiný odstín, bude mu vyroben (s příplatkem za specifickou barevnou variantu).

Na rozdíl od plastových plotů, které jsou vyrobené z recyklátů, tyto - vznikající z poprvé použité suroviny - jsou odolné a nepodléhají vlivům počasí, jak je tomu právě u plotů z recyklátů.
Firma KM Plast nabízí plastové ploty ve formě stavebnice. Zákazník si je buď sestaví sám, anebo si je může objednat takzvaně na klíč - jsou mu dodána kompletně smontovaná plotová pole. Ta pak stačí pouze namontovat k předem připraveným plotovým sloupkům, které mohou být z obvyklých materiálů, jako je beton, zdivo nebo kovové trubky.

Využijte proto jak výhodné cenové nabídky, tak i možnosti extrémně rychlého dodání vašeho plotu. Pro cenovou orientaci a pohodlnou objednávku využijte kalkulátor plastových plotů, který naleznete zde.

Více na: www.kmplast.cz