Plastový plot - stylově, ale ne draze…

22.11.2013 14:07

Chcete-li, aby váš plot působil stylovým dojmem, měl dlouhou životnost a byl bezúdržbový? Pokud ano, vyberte si plot plastový. Pokud navíc chcete co nejvíce ušetřit, vyberte si plotovky přímo od výrobce plotů, kterým je rokycanská firma KM Plast.

Plastové ploty, plotovky, ale i plastové plotové sloupky jsou k dodání hned v několika variantách, které se liší svými vlastnostmi, povrchovou úpravou a nespočtem barev.

Zde je základní nabídka, v níž se lehce zorientujete a ze které můžete vybírat:

  • Standardní prvky plastových plotů z PVC – střední stabilizace UV – klasický sortiment jako doposud. Cenová hladina podle kalkulačky on-line.  
  • Prvky plastových plotů z PVC se zvýšenou stabilizací vůči UV záření (novinka) – minimalizace blednutí profilů vlivem UV záření, výrazné prodloužení původního vzhledu.  
  • Profily plastového plotu potažené fólií imitující dřevo, kov apod. (nově) – stejný povrch jako u plastových oken v různých imitacích. Zaručená UV ochrana, beze změn po celou dobu životnosti.  

Téměř bezúdržbový plot…
Tento plastový plotový systém nevyžaduje naprosto žádnou údržbu! Při znečištění – ať už blátem nebo trávou – stačí omýt tlakovou vodou, případně běžným saponátem na nádobí a máte vystaráno. Pokud vám tento plot znehodnotí graffiti, stačí vzít měkký hadr nasáklý ředidlem, opatrně očistit, poté přetřít suchým hadrem a nanést autoleštěnku. Žádné kupování nového plotu, poškozených planěk a podobné investice.  

Vlastnosti a barvy
Materiál, který se k výrobě používá, má mnoho dobrých vlastností. Především se jedná o jeho stálost a nehořlavost a dále o dobrou odolnost povětrnostním podmínkám. Barevná škála, ze které můžete vybírat, je také velmi pestrá. V nabídce KM Plast naleznete jak bílou barvu, tak dále čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů, mezi které patří borovice, třešeň, dub a ořech.  

Kalkulátor plotů
Pokud vás plastový plot zaujal a uvažujete o jeho pořízení, pak jistě oceníte on-line kalkulátor plastových plotů, kde se rychle a jednoduše dozvíte cenu konkrétního plotového pole či celého plotu.  

Tuzemský výrobce plastových plotů nabízí plastové plotovky, sloupky, ale i celá plotová pole, která dodává jak ve formě stavebnice, tak na klíč. Je tedy jen na vás, jaká forma dodání vám více vyhovuje. 

Nebojte se tedy a pořiďte si plastový plot nyní a další roky již nebudete muset plot opakovaně natírat, či dokonce celý obměňovat. 

Společnost KM Plast, která je přímým tuzemským výrobcem tohoto sortimentu, garantuje až pětiletou záruku na mechanické vlastnosti výrobku!

Více na: www.kmplast.cz