Nové umyvadlové desky od Duolitu v Českých Budějovicích

15.05.2018 08:47

Koncem loňského roku bylo v Českých Budějovicích otevřeno nové obchodně-kulturní centrum IGY. Společnost Duolit, významný výrobce exkluzivních produktů z umělého kamene, dodal umyvadlové desky do celého nového objektu.

Nové IGY je rekonstruované víceúčelové centrum nacházející se v centru Českých Budějovic. Zajímavostí je, že se tento komplex skládá ze staré a nové budovy, které vzájemně propojují dvě velké pasáže. Kromě 130 obchodů jsou zde multikino s devíti sály, restaurace, kavárny, ale i kancelářské plochy. IGY se stává velmi vytíženým místem, čemuž odpovídá i 700 parkovacích míst, která jsou návštěvníkům k dispozici.

Velkému náporu návštěvníků musí odolat nejen perfektně zvládnuté stavební práce, ale i perfektně a funkčně navržený interiér.

Proto byla oslovena společnost Duolit z Králova Dvora, aby dodala umyvadlové pulty do celého objektu obchodní části.

Umyvadlové desky z umělého kamene jsou totiž nejen elegantní, ale především velmi odolné vůči mechanickému poškození. Díky bezespárovému zhotovení jsou i velmi praktické a hygienické.

Jednalo se o dodávku dvou až pěti umyvadlových pultů na každou toaletu.  Dle zadání dodal Duolit vše v elegantním provedení – bílý lesk.

Firma Duolit přeje všem návštěvníkům českobudějovického IGY, aby se jim zde líbilo a strávený čas si tu užili podle svých představ.

-red-