Navštivte TIBBIS na FOR INDUSTRY

12.05.2018 08:49

Navštivte letošní veletrh FOR INDUSTRY v Praze, kde bude mezi vystavujícími stánek společnosti TIBBIS, která zde představí portfolio nabízených kompresorů značek Renner Hydrovane nebo CompAir.

V polovině května letošního roku se uskuteční již sedmnáctý ročník mezinárodního průmyslového veletrhu FOR INDUSTRY. Hlavní obory, na který je zaměřený jsou strojírenství, povrchové úpravy, elektrotechnika a energetika, logistika a svařování. Zmíněné strojírenské odvětví spojuje jedno, a to je uplatnění kompresorů snad ve všech z nich.

Právě proto se tohoto veletrhu zúčastní i společnost TIBBIS, která se specializuje na dodávky kompresorů pro širokou škálu průmyslových oborů.

Hlavním cílem FOR INDUSTRY je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích průmyslu a strojírenství s prostorem pro technologické ukázky a spolupráce.

Neváhejte zastavit ve dnech 13. – 18. května 2018 v hale 3 u stánku A28, kde vám představitelé společnosti TIBBIS zodpoví všechny vaše dotazy a předvedou mnohé ze široké nabídky kompresorů značek: CompAir, DLS & Renner nebo Hydrovane.

Seznámíte se tak s lamelovými a šroubovými kompresory na vlastní oči a můžete se přesvědčit, zdali budou vhodným vybavením i vašeho provozu…