Moravská knihovna nabízí nově PressReader

14.03.2014 13:26

Moravská zemská knihovna nabízí další důvod k tomu, abyste jí častěji navštěvovali: PressReader. K dispozici čtenářům je bezplatná služba na prohlížení online novin a časopisů. Moravská zemská knihovna rozšiřuje svou nabídku služeb o PressReader, jednu z nejlepších služeb na světě pro prohlížení novin a časopisů v digitální podobě. PressReader nabízí čtenářům přístup k více než 2 500 místních, regionálních i zahraničních titulů, a to přímo z jejich osobních počítačů, tabletů a chytrých mobilů.

“Pro knihovny, které chtějí rozšířit svou nabídku globálních titulů, jako je například Moravská zemská knihovna, je služba PressReader skvělou volbou," řekl Igor Smirnoff, obchodní ředitel firmy PressReader. “Díky praktickému a ekologicky šetrnému formátu a využití moderních technologií je čtení s aplikací PressReader mnohem zábavnější.”

Čtenáři se mohou snadno připojit k aplikaci PressReader přes WiFi síť knihovny prostřednictvím webových stránek PressReader.com a Library.PressDisplay.com, nebo si mohou zdarma stáhnout aplikaci PressReader app přímo z obchodu s aplikacemi. Díky neomezenému přístupu k publikacím z více než stovky zemí a díky snadné možnosti stažení jednotlivých titulů pro pozdější přečtení, se čtenáři již nikdy nemusí strachovat o dostupnost obsahu.

Díky vlastní technologii, která zprávy přehrává ve vodorovném formátu bez přechodů, PressReader revolučním způsobem zkvalitňuje pohodlí pro čtenáře. Díky pokročilé technologii hodnocení článků nabízí PressReader sbírku těch nejdůležitějších zpráv ze světa z nejlepších světových zdrojů.

Zdroj: -protext-