Hotový nový plot ještě letos? Žádná utopie…

30.11.2010 22:44

Zima už pomalu klepe na dveře a stavebníci a majitelé domů, často bilancují co za uplynulou sezónu stihli udělat a co ne. Pokud patříte mezi ně a trápí vás pohled na váš plot a nebo dokonce ještě žádný nemáte – pomoc je nasnadě.

Jste-li již ve stádiu, že máte plotové sloupky připravené není nic lehčího, než si je osadit těmi správnými výplněmi. Otázkou je, jaký materiál zvolit, neboť i zde se nabízí poměrně široký materiálová sortiment, ze kterého je možné vybírat. Stále ještě nejčastěji se setkáváme buď s pletivem a nebo dřevěnými plotovkami.
U první zmíněné varianty je jistě největším argumentem cena. Na tu část plotu…řekněme reprezentativní, ale zpravidla volíme pohledově vhodnější materiály, jako je dřevo.

Dřevo je jistě příjemný a cenově dostupný materiál, ale musíme vzít v úvahu nejen jeho pořizovací cenu, ale i nátěrové hmoty a další následnou údržbu. Dřevo je jak víme nutné cca 1 x za 3 roky znova natřít a po delší době zcela vyměnit. Vezmeme-li v úvahu cenu nátěrových hmot a následné opětovné náklady na pořízení nového plotu, dostaneme se už na pěknou částku peněz.

Dalo by se říci alternativou dřeva, ale přesnějším názvem je moderním řešením je plot plastový. Jeho počáteční pořizovací cena je sice mnohdy vyšší než u dřeva, ale tím vaše náklady a plot končí.

Plastové ploty, které vyrábí firma KM Plast jsou z vysoce kvalitních materiálů. Jde o stejný druh plastu, z jakého jsou vyráběny plastová okna. Je tedy jasné, že splňuj veškeré nároky, které musejí splňovat i tato okna.

Výhody:

• Stálobarevnost
• Široká barevná škála
• Bezúdržbovost
• Odolnost vůči povětrnostním vlivům
• Odolnost vůči sprejerům (tyto graffity se dají snadno odstranit)
• Na rozdíl od recyklovaných plastů nepodléhají korozi a mají mnohem menší hmotnost
• Životnost je prakticky neomezená

Důkazem vyjmenovaných kladných vlastností může být i fakt, že firma KM Plast doposud neobdržela jedinou reklamaci na tyto výrobky.

Pokud si tedy chcete splnit sen v podobě nového a navíc moderního plastového plotu je ta nejpříznivější doba. V těchto dnech můžete využít akčních mimosezónních slev.

Více informací na www.kmplast.cz.