Dětský den v Plzni - POZVÁNKA

02.06.2016 14:52

Zveme všechny děti, maminky a tatínky,  babičky i dědečky na krásné dětské odpoledne s Fakultní nemocnicí Plzeň. Dětský den FN Plzeň, jehož partnerem je BSJ group, se uskuteční v sobotu 4. června 2016 od 13 hodin v Lochotínském parku (u lochotínského bazénu).  

Pro děti bude připraven velmi bohatý program, jehož součástí bude například Techmania Show, malování na obličej, aktivity se záchranáři a děti jistě pobaví také Divadélko BSJ s představením Medvídek Nebojsa a Medvídek Nebojsa II.

Tato představení znají pouze dětští pacienti z lůžkových oddělení nemocnic napříč Českou republikou. Za celým projektem, kdy se hrají jednotlivá představení téměř ve všech nemocnicích, stojí společnost BSJ group, která se, mimo jiné, zabývá i dodávkami lůžkových ramp a dalšího vybavení nemocnic.

„Dodávky technologií do nemocnic jsou pouze jeden z mnoha segmentů, kterými se zabýváme. Přesto považujeme tuto charitativní aktivitu za velmi potřebnou. Myslím, že děti jsou jedna z nejohroženějších a nejbezbrannějších skupin, kterým je třeba věnovat pozornost a pomáhat jim. BSJ group působí právě i v nemocnicích a pohled na malé nemocné děti je velmi skličující, proto v této činnosti vidíme smysl a chceme v ní pokračovat,“ uvedl Ing. Josef Jandík, jednatel společnosti BSJ group, s. r. o.

To je jeden z hlavních důvodů, proč se BSJ group k tomuto projektu jakému přidala a kterého se také zúčastní. Děti se zde nejen pobaví, ale zábavnou formou se mohou dozvědět i řadu zajímavých informací – jak vypadá zdravá snídaně, jak si správně čistit zoubky a mnoho dalšího.

Přijďte společně s námi oslavit dětský den do Lochotínského parku, kde se určitě nikdo nudit nebude…

-red-