Děti ze školky FlowerGarten oslnily v Paláci Flóra ve značce Pepe Jeans London!

26.03.2012 10:02
Děti z anglické školky FlowerGarten oslnily na módní přehlídce v pražském Paláci Flóra. V úterý 8. listopadu předvedli malí modelové novou dětskou kolekci světoznámé značky Pepe Jeans London. Nakupující a jejich děti si kromě krásného oblečení mohli užít také doprovodný program plný klaunů, kouzelníků a slavných maminek.
 
Přestože „chození po molu“ vypadá poměrně jednoduše, není to vůbec pravda. Samotné módní přehlídce totiž předcházely týdny pečlivého nacvičování a zkoušek, aby vše klaplo do poslední minuty. Děti ze školky FlowerGarten jsou však velice šikovné a trénink braly jako skvělou zábavu, při které se navíc naučily ladně pohybovat do rytmu hudby.

Během přehlídky děti předvedly ty nejlepší kousky z nové dětské zimní kolekce Pepe Jeans London. Moderní chlapecké i holčičí jeansy děti doplnily stylovými podzimními a zimními topy, bundičkami a dalšími doplňky. Designově sladěné svršky doladily ještě geniální dětské účesy od profesionálních kadeřníků a také lehké líčení, které si užila obzvláště děvčata.

 

„Ačkoli děti nejsou profesionální modelové, nikdo z přihlížejících by to nepoznal. Děti si při přehlídce vedly, jako by se v této branži pohybovaly již „dlouhá“ léta,“ řekla ředitelka mateřské školky FlowerGarten Andrea Vřešťálová, která s dětmi a společností Pepe Jeans přehlídku připravovala.

Statečné děti ze školky FlowerGarten, které se vůbec nebály vystupovat před cizími lidmi, přišly podpořit také slavné maminky, jejichž děti se do přehlídky samozřejmě také zapojily. Svou přítomností potěšila například Bára Nesvadbová s dcerou Bibi, Gábriela Partišová se synem Kristiánem, Lenka Hornová s dcerou Laurou nebo Ivana Jirešová s dcerkou Sofií.