BSJ group opět působila ve Fakultní nemocnici Plzeň

23.02.2016 11:35

Areál Fakultní nemocnice (FN) Plzeň prochází v posledních letech výraznými změnami. Rekonstruuje se řada oddělení, včetně části interní. U dalších dvou přestaveb figurovala společnost BSJ group.

Jako první prošlo rekonstrukcí Interní oddělení – stanice A, druhá část – stanice B – přišla na řadu jen o několik měsíců později, ale již v listopadu loňského roku mohla přivítat pacienty v novém. Na obou odděleních interny byly vyměněny dveře, podlahy a podhledy místností.

V nově rekonstruovaných pokojích byly instalovány nové lůžkové rampy a byl zde zřízen i nový nadstandardní pokoj. Spojením dvou pokojů vznikla velká observační pětilůžková místnost s monitorovanými lůžky. Na obou realizacích se podílela společnost BSJ group, která zde pro vedla kompletní rozvody medicinálních plynů.

Celkem osadila 44 lůžkových ramp, včetně zdrojového mostu Atlas pro pět monitorovaných lůžek. Zdrojové mosty jsou osazeny vyšetřovacími lampami Dmed halux LED, které jsou také součástí zmíněné dodávky.

Tato realizace není pro BSJ group ojedinělá záležitost – ve FN Plzeň působila tato firma například při výstavbě heliportu nebo u úprav hematologického oddělení, kompresorové stanice apod.

Kromě těchto zakázek podporuje společnost BSJ nemocnici formou sponzorských aktivit. Například pro malé pacienty z dětských lůžkových pokojů pořádají pohádkové divadelní představení s názvem Medvídek Nebojsa. Divadélko je tak milým rozptýlením nemocných dětí, které realizuje a financuje právě společnost BSJ group.

-japa-

Více na: www.bsj.cz