Bezúdržbový plot přímo od výrobce - www.horz.cz

01.07.2019 10:07

Právě jste dostavěli domek a rozhodujete se jaký zvolit materiál na nový plot, nebo váš starý plot pouze dosloužil?  Pokud jste příznivcem moderních technologií a nechcete plot každých pět let znovu natírat po čase úplně obměňovat, máme pro vás řešení v podobě plastového plotu od české firmy HORZ.

Společnost HORZ je výrobcem plastových plotů z kvalitního čistého plastu. Díky skvělým vlastnostem jsou ze stejného materiálu vyráběna například i plastová okna. Plastový plot je tak odolný vůči povětrnostním vlivům, je stálobarevný, nehořlavý, jeho životnost je prakticky neomezená a montáž zvládne i laik.
Další výhodou je široká škála barev ze které můžete vybírat a dokonale tak sladil plot např. s fasádou nebo okny domu. Jako zajímavost je možné uvést, že firma HORZ nabízí jak plastová plotová pole, tak jednotlivé plotovky, které je možné použít např. na balkónech, brankách apod.
Montáž plotu je velice snadná a při dodržení základních pravidel ji zvládne každý kutil.
Následná údržba je minimální. Pokud chcete plot po čase očistit, stačí použít vody a běžný saponát používaný na mytí nádobí. Veškeré další úpravy a opravy jako broušení, lakování, nebo výměna jednotlivých částí, nebo dokonce celý plotových polí zcela odpadá.

Více na: www.horz.cz